OpenAI Client (1.2.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Description
sl: Opis

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Send
sl: Pošlji

en: Owner
sl: Lastnik
