OpenAI Client (1.2.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Details
sq: Hollësi

en: Send
sq: Dërgo
