OpenAI Client (1.2.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Image size
tr: Resim boyutu

en: Description
tr: Açıklama

en: On
tr: Açık

en: Message
tr: İleti

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Amount
tr: Miktar

en: Send
tr: Gönder

en: Owner
tr: Sahibi

en: Example
tr: Örnek

en: Tools
tr: Araçlar

en: log
tr: günlük

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Chat
tr: Sohbet
