OpenAI Client (1.2.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Image size
ur: تصویر کا حجم

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Message
ur: پیغام

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: ID
ur: شناخت
