OpenAI Client (1.2.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Created
ast: Fechu

en: Details
ast: Detalles

en: Send
ast: Unviar

en: Owner
ast: Dueñu
