OpenAI Client (1.2.2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Details
az: Detallar

en: Owner
az: Sahib

en: Tools
az: Alətlər

en: - Select -
az: - Seçin -
