OpenAI Client (1.2.2) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Image size
de: Bildgröße

en: Description
de: Beschreibung

en: On
de: An

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Image
de: Bild

en: Created
de: Erstellt

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Id
de: ID

en: Model
de: Modell

en: Amount
de: Betrag

en: Send
de: Senden

en: Owner
de: Eigentümer

en: Example
de: Beispiel

en: Tools
de: Werkzeuge

en: Object
de: Objekt

en: Instructions
de: Anleitung

en: Metadata
de: Metadaten

en: log
de: Protokoll

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Models
de: Modelle

en: AI
de: KI
