OpenAI Client (1.2.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Description
eu: Azalpena

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Send
eu: Bidali

en: Owner
eu: Jabea

en: Example
eu: Adibide

en: Tools
eu: Tresnak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
