OpenAI Client (1.2.2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Image size
hi: चित्र परिमाण

en: Description
hi: उल्लेख

en: On
hi: चालू

en: Message
hi: संदेश

en: Image
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Send
hi: भेजें

en: Example
hi: उदाहरण

en: Tools
hi: उपकरण

en: - Select -
hi: - चुनें -
