OpenAI Client (1.2.2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Tools
ht: Outi
