OpenAI Client (1.2.2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Off
ka: გამორთვა

en: Details
ka: დეტალები

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები
