OpenAI Client (1.2.2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: Description
ku: دەربارە

en: Message
ku: پەیام

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Send
ku: بینێره‌

en: Owner
ku: خاوەن

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
