OpenAI Client (1.2.2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Image size
nn: Biletstørrelse

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Created
nn: Laga

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Details
nn: Detaljar
