OpenAI Client (1.2.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Image size
te: బొమ్మ కొలత

en: Description
te: వివరణ

en: Message
te: సందేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Details
te: వివరాలు

en: Send
te: పంపించు

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Instructions
te: సూచనలు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
