OpenAI Client (1.2.2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Description
ug: بايانى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Send
ug: يوللاش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Meta
ug: تىزىملىك
