OpenAI Client (1.2.2) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Image size
vi: Kích cỡ ảnh

en: Description
vi: Mô tả

en: On
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: Image
vi: Ảnh

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Details
vi: Chi tiết

en: Model
vi: Mô hình

en: Amount
vi: Số lượng

en: Send
vi: Gửi

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Example
vi: Ví dụ

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Object
vi: Đối tượng

en: Metadata
vi: Siêu dữ liệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Chat
vi: Trò chuyện
