OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Settings
da: Indstillinger

en: Select all
da: Markér alt

en: Languages
da: Sprog

en: Copy
da: Kopier

en: Translation
da: Oversættelse
