OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Service Provider
es: Proveedor de Servicio

en: Settings
es: Configuración

en: Model
es: Modelo

en: Select all
es: Seleccionar todo

en: Deselect all
es: Deseleccionar todo

en: Languages
es: Idiomas

en: Copy
es: Copiar

en: Translation
es: Traducción
