OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Service Provider
fi: Palveluntarjoaja

en: Settings
fi: Asetukset

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Deselect all
fi: Poista kaikki valinnat

en: Languages
fi: Kielet

en: Copy
fi: Kopioi

en: Translation
fi: Käännös
