OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Language
he: שפה

en: Settings
he: הגדרות

en: Select all
he: בחר הכל

en: Languages
he: שפות

en: Copy
he: העתק

en: Translation
he: תרגום
