OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Service Provider
hu: Szolgáltató

en: Settings
hu: Beállítások

en: Model
hu: Modell

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Deselect all
hu: Minden kiválasztás megszüntetése

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Copy
hu: Másolás

en: Translation
hu: Fordítás

en: Text to translate
hu: Fordítandó szöveg
