OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Copy
kn: ಕಾಪಿ ಮಾಡು

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ
