OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Service Provider
ml: സേവന ദാതാവ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
