OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Service Provider
uk: Сервіс-провайдер

en: Settings
uk: Налаштування

en: Model
uk: Модель

en: Select all
uk: Виділити все

en: Deselect all
uk: Зняти виділення із усього

en: Languages
uk: Мови

en: Copy
uk: Копіювати

en: Translation
uk: Переклад
