OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Translation
am: ትርጉም
