OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Text
ar: نص

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Languages
ar: اللغات

en: Copy
ar: نسخ

en: Translation
ar: الترجمة
