OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Language
az: Dil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Text
az: Mətn

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Languages
az: Dillər

en: Copy
az: Köçür

en: Translation
az: Tərcümə
