OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Settings
bs: Postavke

en: Text
bs: Tekst

en: Languages
bs: Jezici

en: Translation
bs: Prevod
