OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Settings
gl: Axustes

en: Text
gl: Texto

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Languages
gl: Idiomas

en: Copy
gl: Copiar

en: Translation
gl: Traducción
