OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Settings
id: Pengaturan

en: Text
id: Teks

en: Select all
id: Pilih semua

en: Deselect all
id: Tidak dipilih semua

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Copy
id: Salin

en: Translation
id: Terjemahan
