OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Model
lt: Modelis

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Languages
lt: Kalbos

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Translation
lt: Vertimas
