OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Settings
nl: Instellingen

en: Text
nl: Tekst

en: Model
nl: Model/type

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Deselect all
nl: Alles deselecteren

en: Languages
nl: Talen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Translation
nl: Vertaling
