OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Service Provider
pt: Provedor de serviços

en: Settings
pt: Configurações

en: Text
pt: Texto

en: Model
pt: Modelo

en: Select all
pt: Selecionar tudo

en: Deselect all
pt: Desmarcar todos

en: Languages
pt: Idiomas

en: Copy
pt: Copiar

en: Translation
pt: Tradução
