OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Settings
ro: Setări

en: Select all
ro: Selectați tot

en: Languages
ro: Limbi

en: Copy
ro: Copiază

en: Translation
ro: Traducere
