OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Settings
sr: Подешавања

en: Text
sr: Текст

en: Languages
sr: Језици

en: Translation
sr: Превод
