OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Text
ug: تېكىست

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Languages
ug: تىل

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش
