OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Text
vi: Văn bản

en: Model
vi: Mô hình

en: Select all
vi: Chọn tất cả

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Copy
vi: Sao chép

en: Translation
vi: Dịch thuật
