OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Service Provider
fr: Fournisseur de Service

en: Settings
fr: Paramètres

en: Text
fr: Texte

en: Model
fr: Modèle

en: Select all
fr: Tout sélectionner

en: Deselect all
fr: Tout désélectionner

en: Languages
fr: Langues

en: Copy
fr: Copier

en: Translation
fr: Traduction
