OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Settings
jv: Sétingan

en: Text
jv: Teks

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā
