OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Text
mn: Текст

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Languages
mn: Хэлнүүд
