OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Text
fa: متن

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Copy
fa: تکثیر

en: Translation
fa: ترجمه
