OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Settings
ps: امستنې

en: Text
ps: متن

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Copy
ps: کاپي

en: Translation
ps: ژباړه
