OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Service Provider
ta: சேவை வழங்குநர்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Text
ta: உரை

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Copy
ta: நகல்

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு
