OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Language
te: భాష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Select all
te: అన్నీ ఎంచుకో

en: Languages
te: భాషలు

en: Translation
te: అనువాదం
