OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Language
be: Мова

en: Settings
be: Налады

en: Text
be: Тэкст

en: Languages
be: Мовы

en: Copy
be: Калькаваць

en: Translation
be: Пераклад
