OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Languages
ca: Llengües

en: Copy
ca: Copia

en: Translation
ca: Traducció
