OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Service Provider
de: Internet-Dienstanbieter

en: Settings
de: Einstellungen

en: Model
de: Modell

en: Select all
de: Alle auswählen

en: Deselect all
de: Alles abwählen

en: Languages
de: Sprachen

en: Copy
de: Kopieren

en: Translation
de: Übersetzung

en: Text to translate
de: Zu übersetzender Text
