OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Text
el: Κείμενο

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Translation
el: Μετάφραση
