OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Text
gu: લખાણ

en: Select all
gu: બધુ પસંદ કરો

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Translation
gu: ભાષાંતર
