OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Settings
hr: Postavke

en: Text
hr: Tekst

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Languages
hr: Jezici

en: Translation
hr: Prijevod
